Yazılar posta kutuna gelsin mi?

22 Mart 2013 Cuma

Günün çorbasından dev hizmet : Zihni sinir proceler

Bu postu okuyup da elimi eteğimi öpmeyenin alnını karışlarım!

Böyle dev hizmeti sana öz anan vermez şerefsizim.

Varan 1 : Ne idüğü belirsiz Ipad klavyesinin Türkçe karakter şeysi.

en ucuzundan klavye alınca bir tarafımda patladı tabii ş-ğ-ö-ü hep hasret kaldığımız harfler oldu.
Bırakır mıyım kardeşim işin peşini! Araştırdım soruşturdum. Sonuç hasret harflerden stickerlarla artık benim de bir Q Türkçe klavyem var. Tablet piyasasına da kapak olsun ulen koskoca sektör bir adam akıllı klavye üretememiş peh!


Varan 2: bidik lego saklama aparatı
Hayır fikir benim değil Elif'in. Arca'ya doğum günü hediyesi olarak aldıklarında bu aklı da yanında promosyon olarak vermişti hay aklını sevdiğimin kadını:)
Ertesi gün soluğu Koçtaş'ta aldık ve işte huzurlarınızda lego saklama ve asla kaybetmeme aparatı:)) söylemesi ayıp twitter'da paylaştığım vakit Koçtaş "süper fikir" diyerekten takipçilerine RT etti, hey yavrum hey!!


Varan 3: Ipad klavye sabitleyici
Eh madem klavyeyi kullanılabilir hale getirdik, etinden sütünden faydalanalım değil mi ya?
Bu ilişikteki görselde görmüş olduğunuz fayda yüklü icat esasen bir kitap okuma yastığı. Evvelden "DIY'dık DIY'madık demeyin" diye ilan ettiğim pek kullanışlı bir ekipman. Üstelik çok yönlü. Zira çengelli iğnelerle tutturduğum lastikleri yastığın dikine değil yatayına iliştirince Ipad klavyesini sabitleyebiliyorsun.
.

Hey allahım sana geliyorum.. Tutmayın lan beni!


5 yorum:

 1. Yeliz'im astin sen kendini :))

  YanıtlaSil
 2. yakında atomu parçalayacağınıza hiç şüphem yok ama varan 3'deki olayda eğer yastık fanı kapatırsa Pc'nin anakartı yanabilir?bence...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok bu ipad fanı neyim yok. Bir de sadece klavye yastığa sabitleniyor ama laptop olsaydı haklısınız yanar vallaha:)))

   Sil
 3. süpersin. bu eşsiz bilgilerle dimağımız gelişti devamını bekliyorum. bir de şu kart oyunlarını saklamak için bir şeyler dıy'san çok süper olacak. arca onlardan oynamıyor mu?

  YanıtlaSil
 4. Oyunuyor ama kendi kutusunda muhafaza ediyoruz hiç ihtiyaç dıy'madık:)) ama aklıma gelirse paylaşorım mutlaka

  YanıtlaSil