Yazılar posta kutuna gelsin mi?

4 Aralık 2012 Salı

Büyüyorlar!

Cuma gecesi yorgunluktan kucağımda uyuyakalmıştı, yoksa soğan kokulu kafasını yıkamaktı niyetim, olmadı, leş gibi uyandı yeni güne. Berk’in doğum günüydü, Berk’in hediye ettiği parfümü sıkar, kokudan kurtuluruz dedik. Ama saçların iğrenç görünümünü ne yapacaktık? Limon! Limon sürdük kafasına dik dik yaptık saçları, sprey sıkılmış gibi oldu.


“Parti saçlarım oldu!” diye sevindi garibim büyüyor yav!

iyi ki çekmişiz fotoğrafı uyurken
terden bozulmuştu bile:)
Bizim oğlanın ikiz sandığı Berk ve Ege ile tanışmasının üzerinden iki buçuk sene geçmiş, Tuna ile ilk karşılaştığı gün doğduğu gündü. Anası slingte getirmişti hastane odasına Tuna’yı, Ela da hayatına girdiğinde henüz bir yaşında değildi. Bizim oğlan daha 4 bile değil düşün ne kadar uzun zamandır tanışıyorlar, onlara göre bir ömür.


Sabahtan başlamıştı “gidelim”lere, “pastayı bizsiz kesmesinler”e… Yolumuz uzun uyu evladım demiştim, iyi etmişim, mis gibi dinlendi.

En ince ayrıntısına kadar nefis bir doğum günüydü. Üstelik biz salonda oturup iki lafın belini kırabildik, bugünleri görecek miydik? (Tabii Murat’ın katkılarıyla)


Sıfır arıza maksimum eğlence yüzde yüz tebessüm!

Dönüş yolu hala partiden bahseden bir cüce… Çocuk olmak güzel şey…

6 yorum:

 1. İyi ki paylaştın. Nil hanımı beklersek ohoooo.

  YanıtlayınSil
 2. çocuk olmak anne babanla birlikte mutlu ve sıcak bir evde büyüyen çocuklar için güzel.. 41 kere maşallah arcaya. mercan

  YanıtlayınSil
 3. büyüyorlar hem de ne çabuk...

  YanıtlayınSil
 4. ah Berk'in partisi oldu sonunda demek :)
  cok bekledi cocuk cok bunun icin :)

  YanıtlayınSil
 5. Coook guzel bir gundu. Murat olmasa nah otururduk salonda yalniz ;)

  YanıtlayınSil
 6. Hakkaten Murat baba olmasa işimiz harap

  YanıtlayınSil